כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

בתיה בת 38, ס"מ
, איזור
אמונה
לאחרונה באתר: 19/07/22
לכרטיס המלא

סימנים להיכרות עם מתחזה בקשר רומנטי

סימנים להיכרות עם מתחזה
אתם לא מכירים את הקרובים אליו

הוא כל הזמן מדבר על העבודה שלו, אבל מעולם לא פגשתם את הקולגות שלו. הוא מספר על המשפחה הנפלאה שלו, אבל המפגש נדחה כל פעם בתירוץ אחר. אף פעם לא ביקרתם בבית שלו ועל החברים הקרובים אתם שומעים רק מסיפורים. אלו לדוגמה נורות אזהרה שצריכות לגרום לכם לעצור רגע.

מערכת יחסים לא מאוזנת

בין אם מדובר במתנות, כסף, אהבה או תמיכה – מערכת יחסים, אפלטונית ככל שתהיה עם מתחזה, לעולם תהיה לא מאוזנת. מקרי עבר מראים שלמתחזה אין דרך פעולה אחת. לפעמים הוא יציג את עצמו כאיש עסקים אמיד שמפזר מתנות יקרות עד שתגלו שמישהו אחר שילם על כך מבלי לדעת, ואולי זה אפילו אתם. במקרים אחרים, המתחזה יבקש להיכנס לבית שלכם מהר מדי, או יגרום לכם להרגיש צורך להכניס אותו לביתכם. באופן כללי, שימו לב שאתם אלו שבעיקר מוציאים את הכסף במערכת היחסים הזאת, וזה מוביל אותנו לנורת האזהרה הבאה.

כסף, כסף, כסף

בתחילה המתחזה עשוי לבקש הלוואה קטנה ולהחזיר אותה, אך לאחר מכן הוא עשוי לבקש עוד אחת ועוד אחת. אולי הוא יבקש צדקה בגלל מצבו הרפואי הקשה, אך המחוות החבריות/רומנטיות ימדדו בכסף, וכך גם מידת ה"אהבה" שלו אליכם. הניסיון מלמד שבלא מעט מקרי התחזות שנחשפו היו מעורבות הלוואות גדולות שלא הצליחו להחזיר את עצמן.

שחקו אותה שרלוק
לא בטוחים אם אתם יכולים לסמוך על האדם שעומד מולכם? הנה כמה טיפים וסימני אזהרה שנתנו צוות החוקרים של "בטיחות אנוש"

גוגל איט

בדקו באמצעות גוגל אם הפרטים הבסיסיים שאותו אדם מסר נכונים. בתחום העיסוק למשל, תוכלו לחפש את שם העסק שבו הוא עובד בגוגל, ואפילו להתקשר לעסק כדי לוודא שהוא מועסק שם. כמו כן, חשוב לדעת שמתחזות ומתחזים רבים בוחרים להציג את עצמם כמי שעוסקים במקצועות מעניינים, ביטחוניים או סמויים כדי למצוא חן ולהצטייר כייחודיים, וכן גם כי מדובר בתפקידים שקשה יותר להתחקות אחר מי שממלא אותם.

חפשו

הפך לדבר מרכזי בחיים החברתיים שלנו ויכול להציג כמה סימנים מקדימים להתחזות, בראשם תמונת פרופיל שצולמה באופן מקצועי למדי, פרופיל שפעילותו דלה וממעט באינטראקציות עם משתמשים אחרים, מספר מועט של חברים ועוד.

שימו לב להיבריס

מתחזים מיומנים מתאפיינים בגאווה עצמית ובלשון חלקלקה, מפארים את עצמם, מנסים למצוא חן ללא הרף וכדומה. לא כל אדם כזה הוא מתחזה, אבל זה בהחלט יכול להוות סימן.

עניין מוגזם במצב הכלכלי

במהלך השיחות ביניכם, שימו לב עד כמה האדם שמולכם חותר לברר את מצבכם הכלכלי, ההכנסה והנכסים שלכם ואפילו את פרטי כרטיס האשראי שלכם.

איפה אתם נפגשים?

ניסיון להיפגש במקומות שאינם הומי אדם יכול להעיד על חשש של המתחזה שאנשים יזהו אותו. התעקשו לתאם פגישה בבית קפה, ובשום אופן אל תסכימו למפגש ראשון במ שאינו ציבורי.

שימו לב לרכב

במידה והחלטתם להיפגש, עדיף להגיע ישירות ובאופן עצמאי למ המפגש. עם זאת, שימו לב שהוא אינו מגיע ברכב שכור, ואם כן - בדקו היטב מדוע.

שימוש ב"טוקמן"

שימוש בשני מכשירי טלפון עלול להוות סימן לקיום "חיים כפולים". למעשה, לא מעט אנשים שבוגדים פועלים כך.

הגבלת שעות תקשורת

בדרך כלל, זמינות של אנשים שמנסים להסתיר משהו תהיה מוגבלת. תנסו לחתור למפגשים דווקא בשעות הפחות נוחות שלהם, ותבחנו את ההיענות


-----------הכתבה בחסות צוות זיווג 4 יו
אתר הכרויות איכותי ובחינם לחלוטין
מיועד לדתיים,מסורתיים,חרדים,
חוזרים בתשובה,ברסלבים,דתלשים
ולכל מי שהדת והמסורת קרובה ללי 07/05/2023תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה