כניסה לחברים
שכחת סיסמה

חיפוש מהיר
  • מחפש:
  • שם:
  • מגיל:
    עד גיל:
  • ארץ מגורים
  • איזור מגורים:
  • מצב משפחתי:
  • אמונה:
  • מספר חבר:
לחיפוש מתקדם להתאמות שלי
מגזין האתר

אדיר בן 36, 178 ס"מ
הרצליה פיתוח, איזור המרכז
אמונה דתי לאומי
לאחרונה באתר: 20/10/21
לכרטיס המלא

לא מראה ולא כסף: זו התכונה שהכי חשובה לנשים אצל גב

אלו הן 5 התכונות החשובות ביותר לנשים


בניגוד לאמונה הרווחת שנשים אינן נמשכות לגברים 'נחמדים', הרי שהתכונה המשמעותית ביותר בבן זוג עבור נשים היא טוב לב. כ-90% מהנחקרות ציינו טוב לב כתחושה חשובה מאוד עבורן, באופן חוצה מדינות, תרבויות ואוריינטציה מינית. ארבע תכונות נוספות דורגו כחשובות מאוד בבחירת בן זוג - 86.5% מהנשים אמרו כי חשוב להן למצוא בן זוג תומך, 72.3% מהנשאלות ציינו את האינטליגנציה של בן הזוג, השכלה היתה מאוד חשובה ל- 64.5% מהנשאלות, ותחושת ביטחון ל-60.2% מהן.

רווקה אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
"טוב לב היא התכונה הרצויה ביותר בבן או בת הזוג על ידי נשים ברחבי העולם"(צילום: Shutterstock)

אם כך, לא רק שהתכונות הנתפסות כחשובות בבחירת בן זוג בקרב נשים אינן מתייחסות למראה חיצוני, אלא שהאישיות מתועדפת במ הראשון. "טוב לב הוא כמו גרביטציה – חיוני אבל קשה לשים לב אליו עד שאיננו קיים", אומרת החוקרת האחראית על המחקר. "בהינתן הדגש של ימינו על מראה ומצב כלכלי, עשוי להפתיע אותנו שטוב לב היא התכונה הרצויה ביותר ברחבי העולם, אולם טוב לב הוא המפתח ליכולת האנושית לקיים קשרים חברתיים ארוכי טווח, שהם כה חיוניים להתפתחות האישית שלנו. ללא קשרים אלו וללא טוב הלב שיסייע לנו לעבור את החלקים הקשים והבלתי נמנעים שבקשר, לא היינו יכולים לשרוד ולשגשג".ומה באשר למראה?
לא ניתן להתעלם מהמרכיב הפיזי של מראה בן הזוג הפטנציאלי כמובן, שכן גם הוא משחק תפקיד בהיכרות. עם זאת, נמצא שמאפיינים של משיכה פיזית היו משניים לעומת מאפייני האישיות, ואף אחד מהם לא דורג כתכונה חשובה מאוד בבחירת בן זוג. כך למשל, רק 22.3% מהנשים רואות גוף מושך כמאפיין חשוב של בן זוג פוטנציאלי. תכונות נוספות שתוארו כחשובות במידה בינונית הן פנים מושכות, שאפתנות, אסרטיביות וביטחון כלכלי.
כאשר בדקו באופן פרטני את המאפיינים החיצוניים ואלו מהם חשובים ביותר לנשים, נמצא שחיוך מושך היה המאפיין החיצוני החשוב ביותר עבור נשים . המאפיין השני בחשיבותו כבר התייחס לאיברים מיניים - ההטרוואליות ציינו איבר מין בגודל ממוצע כמאפיין חשוב ורצוי באופן משמעותי מאיבר מין גדול, אם כי נשים בעלות ניסיון מיני רב יותר נטו להעניק לגודל הפין חשיבות רבה יותר. לאחר מכן צויינו שיער קצר, ידיים ארוכות, גב אטרקטיבי, זרועות שריריות ושיער פנים כמאפיינים פיזיים שנחשבו לרצויים."רק שליש בחרו בגוף אתלטי וחטוב"
המאפיין הפיזי השני בחשיבותו עבור נשים לסביות היה החזה הנשי, כאשר בדומה להטרוואליות הן מעדיפות שגודלו יהיה ממוצע. המאפיינים הבאים שצוינו כללו ישבן בגודל ממוצע, גב אטרקטיבי ושיער ארוך. באופן כללי, ניכר שנשים מעדיפות את המראה הממוצע בכל הנוגע למאפיינים חיצוניים. כאשר הן נשאלו לגבי מבנה הגוף המועדף עליהן, רק 2.5% מהנשים העדיפו מבנה גוף שרירי למערכת יחסים ארוכת טווח, וכשליש מהנשים בחרו במבנה גוף מהסוג החטוב והאתלטי. מבנה הגוף הפופולרי ביותר היה מבנה הגוף הממוצע.חשיבות הממצאים הללו היא באפשרותם לשפר את הביטחון העצמי של אנשים בינוניים וסבירים שמחפשים מערכת יחסים חדשה, כלומר - רובנו המוחלט. "עד כמה שנחמד להרגיש מושך ויפה, טעות לחשוב שאלו הם הדברים החשובים ביותר", מסכמת החוקרת הראשית. "רובם המכריע של האנשים בעולם מתחתנים, וזה לא בגלל שכולם יפהפיים. טוב לב פנימי וערכים משותפים הם הדברים שמניעים מערכת יחסים אמיתית. כאשר אנשים יבינו שהדבר שמשנה בבחירת בן זוג רומנטי הוא מי שהם מבחינה רגשית ואינטלקטואלית, הם יהיו בטוחים יותר לגבי עצמם כבני אדם".-----------הכתבה בחסות צוות זיווג 4 יו
אתר הכרויות איכותי ובחינם לחלוטין
מיועד לדתיים,מסורתיים,חרדים,
חוזרים בתשובה,ברסלבים,דתלשים
ולכל מי שהדת והמסורת קרובה לל 08/03/2021תגובות

הוסף תגובה

שלח תגובה חדשה
נושא
תגובה